Nezařazené

Všechno má svého kupce

V současné době je trh s nemovitostmi celkem bohatý, ale bohužel cenově pro někoho jsou nemovitosti nedostupnou záležitostí. Není ani divu, protože ceny stoupají a banky se zrovna příznivě netváří, zvláště pokud kupující nemá příslušnou hotovost. Přesto prodej nemovitosti může probíhat hladce, pokud si zvolíte správného prodejce. S Maxima reality se rozhodně nikdo neztratí a prodej domu proběhne velmi rychle a za výhodných podmínek.

moderní kuchyně

Proč se reality tak daří, že je úspěšná?

·         V první řadě je zde tým profesionálních specialistů a každý se věnuje tomu, v čem vyniká svojí specializací.
·         Makléř je velmi důležitou součástí, protože s ním můžete komunikovat o možnostech prodeje či dalších náležitostech, které jsou spojeny s nemovitostí či jsou zaměřeny na prodej bytu.
·         Designér je ten, který dovede z nemovitosti vykouzlit pohádkové místo. Zkrátka prostředí, které zaujme ihned na první pohled a osloví širokou řadu zájemců.
·         Když je vše krásně naaranžované, tak se musí prostory rovněž ideálně nafotit, tuto záležitost si vezme na starost fotograf.
·         Nezbytnou součástí jsou právníci. Umí vyhotovit neprůstřelné smlouvy.
·         V týmu nechybí specialista na marketing, vždyť jen ten ví, jak správně inzerovat a umí nemovitost nabídnout za nejvyšší cenu.
·         Finanční poradce je připraven podat to nejlepší z oblasti financování.

moderní byt

Kupce již hledat nemusíte

Je pravdou, že častokrát není jednoduché nalézt rychlým způsobem kupce, zvláště pokud prodávající spěchá na prodej. I tak není třeba prodávat nemovitost nutně pod cenou. Maxima reality nejen zprostředkovává prodej, ale rovněž nabízí výkup nemovitosti. I v tomto případě je zde zapojený tým profesionálů, který si poradí i v této oblasti a majitel nemovitosti tak může získat finanční obnos rychle na svůj účet. A i tak je 90 % z tržní ceny nemovitosti velmi zajímavý obchod, který vychází ze základu dat z katastru nemovitostí a cenových map.