Nezařazené

Která pila je to pravé pro váš dům i zahradu?

Potřebujete rovné a přesné řezy? Nebo jdete při řezání více do detailu, profilujete nebo zaoblujete rohy předmětů? Všechna vaše přání v této oblasti do puntíku splní značka blackdecker a její skvělá nabídka pil.

Různé pily

  • Kotoučová pila se skvěle hodí pro řezání, které vyžaduje přesnost a rovnoměrnost. Pořiďte si univerzální přímočarou pilu, která vám pomůže hravě zvládnout všechny technické hlavolamy v domácnosti nebo i na zahradě. Je vhodná pro podlouhlé i příčné řezy. Navíc obsahuje ochranný kryt, a proto se nemusíte obávat žádného úrazu.
  • Mečová pila s plynulou regulací otáček se stane vaším věrným pomocníkem zejména tehdy, když budete mít za úkol spíše náročnější činnosti, jako je demolice a řezání tvrdších materiálů (např. ocel). Její rukojeti mají gumový povrch a díky němu bude práce s ní mnohem pohodlnější, než je tomu u jiných modelů. Otáčky si můžete nastavit na šest různých stupňů a samozřejmě je i různě regulovat.
  • Ruční elektrická pila najde své využití zejména při řezání dřeva, kovů nebo i plastových předmětů. Můžeme s ní provádět přímé nebo obloukové řezy pomocí jednoho pilového listu.
  •